Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Про нас

Християнська Євангельська церква „Любов і зцілення” розпочала свою діяльність в 1993 році через служіння Шумила Анатолія та Савчака Олега при співпраці із місією „Вифлеєм”.

В лютому 1994 року Томом Джексоном на служіння пастора був рукопокладений Столярчук Юрій, молодий брат, який переїхав до Тернополя зі Львова. В жовтні 1994 року Церква отримала Державну реєстрацію, а в листопаді цього ж року вже була насаджена перша дочірня Церква „Любов і зцілення” в місті Новодністровську, Чернівецької області. Пастором – місіонером туди був посланий Савчак Олег з дружиною. Через декілька років служіння, Новодністровською Церквою було започатковано ще дві дочірні Церкви у містах Сокиряни та Хотин, також була розпочата серйозна робота в колонії посиленого режиму міста Сокиряни.

В 1997-98 роках розпочались домашні групи в містах Козова, Бережани, та селі Ангелівка. В 1999 році в місто Бучач був посланий ще один місіонер - Борисов Олександр з сім’єю, і там розпочалась дочірня Церква.

В 2000 році усі Церкви „Любов і зцілення” увійшли до об’єднання всесвітньої Асоціації Церков і служінь „Every Nation” (попередня назва ''Morning star''), президентом якої є Стів Муррел. Директором служіння Every Nation в Європі є Вулфі Еклебен - пастор з Лондона.

В травні 2001 року пастором Церкви „Любов і зцілення” міста Тернополя став Савчак Олег, який повернувся з сім’єю в рідне місто після шести з половиною років місіонерської праці в місті Новодністровську. Пастор Юрій Столярчук переїхав до Сполучених Штатів Америки.

В 2002 році при Церкві розпочав свою роботу Християнський Центр Милосердя ''Спасіння'', який на сьогодні налічує два стаціонарні реабілітаційні центри для звільнення чоловіків і жінок від алкогольної та наркотичної залежностей.

В 2003 році був зареєстрований МХЦ (молодіжний християнський центр) "Кайрос", метою якого є всебічне служіння молоді, як то - проведення літніх таборів, різноманітних заходів у школах, гуртожитках та на відкритому повітрі, щоб запропонувати молодим людям альтернативу - здоровий спосіб життя, відпочинок без шкідливих звичок, а також, найголовніше, знайти ціль і зміст свого життя в Бозі!

В 2006 році, сім'я Володимира та Олени Паньчак переїхала у місто Бережани, як місіонери, щоб розпочати там нову церкву, де вони зараз успішно служать.

В 2014 році була заснована дочірня церква в Іспанії у місті Торрев'єха, де пасторами служать Роман та Світлана Дещаківські.

В 2018 році до нас приєдналася ще одна церква у місті Местре (Венеція) в Італії. Пастор тієї церкви - Леонід Дрогоруб.

Так виникла ціла сім’я Церков „Любов і зцілення” в Україні та закордоном.

Інформацію про дочірні церкви та наші служіння ви можете отримати на сторінках нашого сайту.

ddd