Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Лідерський коледж

Ласкаво просимо на навчання у Біблійному лідерському коледжі
«Every Nation» (Кожна нація)

Інформація про навчання:

Протягом трьох місяців ви будете щоденно:

Крім того ви зможете на практиці засвоїти як треба служити людям. Ви будете розвивати навики служіння в різних сферах життєдіяльності церкви. Біблія вчить, що блаженніше давати, ніж брати, і саме цей принцип може докорінно змінити ваше життя.

Мета навчання - закласти міцну Біблійну основу і виховати практичні навики для успішного лідерського служіння.

«Жниво справді велике, але працівників мало»…, тому коледж допоможе спорядити і вислати працівників на Божу ниву. Ми обіцяємо, що ви здобудете чудовий досвід, який придасться вам протягом усього життя.

Навчання буде вечірнім, три дні на тиждень - середа, четвер та п'ятниця з 18:00 до 21:00, та триватиме з 24 січня 2018 року по 20 квітня цього ж року.

У коледжі будуть викладати пастори та вчителі з різних міст України та з-за кордону.

Оплата: 200 гривень на місяць, тобто 600 гривень за весь курс, що включає приїзд, проживання та харчування вчителів, канцелярські видатки та інші потреби коледжу.

Під час навчання також будуть проводитися цікаві подорожі історичними місцями нашої області, виїзди на природу для дружнього спілкування.

Поселення. Для студентів, приїжджих з інших міст, питання поселення необхідно вирішувати самостійно. Ми постараємося допомогти вам інформацією щодо поселення за помірну плату у квартирах віруючих. Ласкаво запрошуємо на навчання!

По всіх питанях щодо навчання звертайтесь до Адміністрації коледжу:

Гнатієвич Богдан: тел. 098-997-57-45

Горлій Ольга: тел. 067-352-32-42

ddd