Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Студентське служіння

Студенти – це прогресивна і перспективна молодь. Ц е люди, що в майбутньому будуть творити політику, економіку і культуру нашої держави. Тому-то, студентське служіння є актуальним і стратегічним саме сьогодні.

Ми проводимо тематичні зустрічі, святкові програми, шоу-проект „Екстрім”, утворюємо різноманітні гуртки, організовуємо виїзди студентів на відпочинок у вихідні, а також щотижневі „тусовки” молоді. На базі студентського служіння розпочинають свою роботу: служіння безпритульним дітям, бідним людям похилого віку, театральний гурток. Планується відкриття телефонної лінії довіри і консультаційного центру.

На сьогодні ми маємо 3 студентських осередки в Тернопільському Національному Педагогічному університеті та 1 осередок у Тернопільському Державному Економічному Університеті, хоча в їх роботі задіяні студенти різних тернопільських ВУЗів (а саме ТНПУ, ТДЕУ, ТДТУ, Європейський університет). Але наші мрії і плани сягають значно далі. Ми віримо, що осередки прогресивної студентської молоді діятимуть у всіх ВУЗах Тернополя, які будуть пропагувати нову молодіжну культуру і здоровий спосіб життя, вказуючи на Того, Хто дарує справжнє життя – Господа Ісуса Христа!

Лідер служіння - Філюк Наталя

конт.тел. 097-043-43-26

ddd