Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Сімейне служіння

Сім’я – це основне середовище, де формується людська особистість. Коли в людини виникають проблеми в сім’ї – вона стає найбільш вразливою, втрачає мир і спокій. Тому варто приділити увагу більш детальному розгляду цього питання.

Щасливе подружжя – це союз двох сердець, які бажають бути одним цілим. Однак на шляху до цього єднання стоїть багато перешкод, головнаою з яких є егоїстична натура людини. Будівництво сім’ї – чи не найтяжча на світі справа, адже щасливе сімйне життя – це результат наполегливої і безкомпромісної роботи над собою, своїми бажаннями та емоціями, день за днем, рік за роком. Сьогодні, коли інститут сім’ї постійно втрачає свій авторитет у суспільстві, потерпаючи від засилля пропагованих телебаченням та пресою стереотипів нетривалих „зіркових” шлюбів, пождужжя як ніколи потребує повернення до істинних секретів успіху, які можна знайти лише в унікальній, перевіреній історією і часом Святій Книзі – Бібліїї! Розуміння золотих правил щасливого сімейного життя дасть можливість всім одруженим парам, незалежно від їхнього стажу, створити той сімейний затишок, про який можна лише мріяти. 

Ми запрошуємо вас в захоплюючу мандрівку пізнання Божих принципів щасливоого сімейного життя і віримо, що по мірі їх застосування, ваша сім’я буде перетворюватись на той квітучий Едемський сад, в якому жили перші створені Богом люди.

Якщо ви бажаєте досягнути бажаноного результату у вашій сімї, пройшовши цей курс навчання, вам не лише треба бути присутніми на кожному занятті, але найголовніше – це практично втілювати в життя ті знання, які ви будете здобувати, з дня в день працюючи над своїм шлюбом. 

Лідер служіння - Наталія Савчак

конт.тел. 098-127-36-05

ddd