Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Дитяче служіння

Діти – спадщина Господня, плід утроби нагорода
Псл. 126:3

Щаслива людина, якій Бог дарує нащадків. В ній вона бачить своє продовження. Саме в дітях батьки хочуть реалізувати свої, колись нереалізовані мрії. Вірять, що вони будуть більш талановитіші, мудріші, успішніші і досягнуть того, чого їм, батькам, не вдалося досягнути.

І це нормально, бо діти, справді наше майбутнє. Це майбутнє і церкви, і суспільства в цілому.

Кожен з нас хоче щоб його дитина була розумна, добра, уважна, слухняна і добре поводилась і т. д. Ми хочемо щоб наше «чадо» не засоромлювало нас « на людях» і поводилось «благопристойно».

А тепер пригадай скільки разів ти порушував свою обіцянку провести час з донькою чи сином, агресивно спілкувався з сусідом чи з власними батьками, чи уважний ти до своєї дружини ( чоловіка), чи сам живеш згідно Слова Божого??? А скільки разів у присутності дітей ти зневажливо відзивався про директора школи, де навчаються твої діти, учителя, пастора, лідера…, принижуючи їхній авторитет. А тепер згадай, коли ти останній раз прийшов вчасно на служіння в церкву, на домашню групу??? Та ми чекаємо від наших дітей пунктуальності, організованості, слухняності, поваги, смиріння, терпіння…, всього того, чого нам, на жаль, самим бракує.

Висновок очевидний. Принцип «сіяння» ніким не відмінено.

Вкладай в своє «чадо дорогоцінне» вище згадані чесноти власним прикладом. Тоді не потрібно буде багато слів. Від тебе залежить які «мультики» бачить твій син чи донька у своїй власній домівці, де головні герої мама і тато.

Нехай Бог благословить вас, шановні батьки, та дарує вам мудрості у вихованні ваших дітей.

А також, ми чекаємо на ваших дітей у класах нашої дитячої недільної школи.

Директор недільної школи - Рудик Інна.

конт. тел. 097-504-58-97

ddd