Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Медіа служіння

Проповідуючи Слово Боже, одна жінка сказала: якщо хоч одна людина, яка послухає цю проповідь через носій інформації чи інтернет і навернеться до Бога, то я буду дуже щаслива і моя праця не буде на марно. Я став тією людиною, яка навернулась до Бога саме в такий спосіб! Ще багато моїх знайомих прийшли до Бога слухаючи проповідь Божого Слово таким чином.

Слово Боже, Біблія, яку проповідують з вірою, має велику силу, воно здатне впливати на людські серця, змінювати людські долі, будувати життя людей, відсікати гріхи і прокляття минулого. Відео служіння займається поширенням Слова Божого через сучасні засоби комунікації. Ми маємо власний канал на You Tube, сторінку нашої церкви на Face book та викладаємо наші служіння і описи до проповідей на нашому сайті.

Наша ціль – щоб живе Слово Боже змогло досягнути якомога більше людей, щоб вони навернулись до Бога. Тепер вивчати Біблію можна не тільки в бібліотеках чи на семінарах, але і в автомобілі, вдома, у будь якому місці. Проповіді можна слухати декілька разів, для того щоб повністю зрозуміти, що хотів донести до нас проповідник. Наше служіння намагається донести Слово Боже в кожну сім'ю, до кожного серця, а кожна навернена людина і спасенна сім'я – це є Слава Божа. Ми раді служити вам та Нашому Господу Ісусу Христу!

Лідер служіння - Боркута Костя, моб. 063-819-32-72

ddd