Любов і Зцілення

Євангельська Церква

Свідоцтво Тукала Андрія

Свідоцтво Тукала Андрія

Наркотики... Це слово є фатальним у долях мільйонів людей на землі. Скільки болю, скільки страждань і мук вкладено у нього. У різних країнах, на різних континентах наркотики однаково забирають життя людей, прирікаючи їх на вічні страждання.
Для мене це слово означає дев’ять років пустоти, рабства, жалюгідного існування. Без надії...
Наркотики були для мене способом життя, забираючи із нього все цінне та прекрасне. Та в одну мить це змінилося, хмари, що згустилися наді мною чорною пеленою розійшлись, я зустрів того, який допоміг мені звільнитися від наркотичної залежності назавжди. Я хотів би поділитися з вами цим досвідом.
Мене звати Тукало Андрій. Виховувався я у звичайній сім’ї, батьки забезпечували всім необхідним. Також у мене були друзі з якими я вперше попробував наркотики. Почалося все із звичайних випивки та цигарок. Та з кожним днем мені хотілося більше. І в шістнадцять років я вперше вколовся. Правда, ніхто із “друзів” не попередив мене, що після першого разу я вже не зможу зупинитися. Спочатку все було так добре, і мені здавалось, що моє життя у моїх руках. На якусь мить це й справді було задоволенням, та тривало лише до приступу ломок. Тоді я почував себе настільки жахливо, що здатен був на любий злочин заради дози, яку з кожним разом збільшував. І так із дня у день.
Мені здавалось, що я божеволію. Дійшло до того, що мені вже не було куди колотись тому що погоріли всі вени. І тоді я відчув всю важкість рабства, в яке здався із власної волі. Та попри всі старання, зупинитися уже не міг. Я шукав допомоги у різних лікарнях та виходячи із них я знову починав колотися. Через наркотики я завдав багато болю батькам і дружині.
Під час одного з лікувань, коли сили жити із цим вже не було, я вперше звернувся в молитві до Господа. Я просив допомоги... Я розумів, що ніякий лікар мені не допоможе і довірив своє покалічене життя Богу.
Через дві години в мою палату зайшов незнайомий чоловік. В ході розмови виявилося, що він директор реб/центру. Кожне його слово було немов бальзам на моє зранене серце, я зрозумів, що надія є. І цією надією є Ісус Христос. Адже саме Він – той лікар, який зціляє і з’єднує клапті пошматованого життя.
Після лікарні я поїхав у реб/центр, де пробув шість місяців. Саме там я пізнав істину. Бог звільнив мене повністю від наркотичної та тютюнової залежності, навчив по-новому жити. Я зрозумів, що в світі є багато прекрасного.
На сьогоднішній день Бог подарував мені все те, про що раніше я міг тільки мріяти: прекрасну дружину, чудового сина, благополуччя в сім’ї. Зараз я почуваю себе найщасливішою людиною в світі. Також я являюсь служителем реб/центру і допомагаю людям, які потребують звільнення від наркотичної залежності.
Я дуже вдячний людям, які допомогли мені пройти цю таку важливу в моєму житті реабілітацію.
Бог допоміг мені, допоможе і тобі!

ddd